Doprava a poštovné

Packeta kuriér doručenie na adresu (1-2 dni)

Doručenie kuriérom na Vami uvedenú adresu na území Slovenskej republiky. Za tovar a doručenie môžete zaplatiť aj pri preberaní zásielky (dobierka +1,50€). Platba kuriérovi pri preberaní zásielky je možná v hotovosti a aj kartou cez platobný terminál. Vaša zásielka je automaticky poistená do výšky 2000€. O doručovaní kuriérom v daný deň budete informovaný SMS správou.

GLS kuriér doručenie na adresu (1-2 dni)

Doručenie kuriérom na Vami uvedenú adresu na území Slovenskej republiky. Za tovar a doručenie môžete zaplatiť aj pri preberaní zásielky (dobierka +1,50€). Platba kuriérovi pri preberaní zásielky je možná v hotovosti a aj kartou cez platobný terminál. Vaša zásielka je automaticky poistená do výšky 1000€. O doručovaní kuriérom v daný deň budete informovaný SMS správou (služba PLUS v cene poštovného).

 

Doručenie cez službu Packeta (Zásielkovňa) - Slovenská republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Packety na Slovensku. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,50€).

Doručenie cez službu Zásielkovne/Packeta - Česká republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Zásielkovne V Českej republike. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,50€).

Osobné vyzdvihnutie

Osobné vyzdvihnutie je možné na adrese výdajného miesta Wowbyme s.r.o., Čajkovského 28 Nitra, pondelok až piatok v čase od 8:00 – 12:00, prípadne podľa dohody (0905944327). Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti. Zvoľte prosím, preto formu platby prevodom cez účet alebo online platba kartou.

 

Druh dopravy

Hodnota poštovného

Hodnota poštovného

a spôsob platby

bez dobierky

s dobierkou

SR

Packeta kuriér

4,50 €

5 €

 

GLS kuriér

4,90 €

6,40 €

Packeta Slovenská republika

                           

                        3,20 €

                              

                        4,70 €

ČR

Packeta kuriér

6,50 €

8 €

SPS Parcel shop/ALZA box

3,50 €

4,60 €

 

Packeta Česká republika

4,95 €

6,05 €

GLS kuriér

6,50 €

8 €

 

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100€ na území Slovenskej republiky a 2450 CZK Českej republiky.

Doprava zadarmo pre krajiny Rakúsko a Nemecko je od 350€.

Ceny poštovného sú uvedené v € s DPH a platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie, o čom Vás budeme informovať emailom.

Objednávky podané v pracovné dni do 12:00 odosielame spravidla v rovnaký deň.
Objednávky podané neskôr odosielame nasledujúci pracovný deň.

 

Možnosť vrátenia tovaru cez službu Packeta prostredníctvom nášho vratkového kódu je spoplatnené  sumou 2€, ktorá bude v prípade využitia tejto formy dopravy k nám automaticky odpočítaná z vrátenej sumy za tovar.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz