Zaregistrujte sa, začnite nakupovať a zbierajte WOWíky pre uplatnenie si zliav!

Doprava a poštovné

GLS kuriér doručenie na adresu (1-2 dni)

Doručenie kuriérom na Vami uvedenú adresu na území Slovenskej republiky. Za tovar a doručenie môžete zaplatiť aj pri preberaní zásielky (dobierka +1,10€). Platba kuriérovi pri preberaní zásielky je možná v hotovosti a aj kartou cez platobný terminál. Vaša zásielka je automaticky poistená do výšky 1000€. O doručovaní kuriérom v daný deň budete informovaný SMS správou (služba PLUS v cene poštovného).

Doručenie cez službu Packeta (Zásielkovňa) - Slovenská republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Packety na Slovensku. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,10€).

Doručenie cez službu Zásielkovne/Packeta - Česká republika (do 2-3 dní)

Doručenie na ktorékoľvek miesto z ponuky zmluvných partnerov Zásielkovne V Českej republike. Možné zvoliť aj dodanie s dobierkou v hotovosti (dobierka +1,10€).

Osobné vyzdvihnutie

Osobné vyzdvihnutie je možné na adrese výdajného miesta Wowbyme s.r.o., Cabajská 42, 949 01 Nitra, pondelok až piatok v čase od 8:00 – 12:00, prípadne podľa dohody (0905944327). Pri osobnom odbere nie je možná platba v hotovosti. Zvoľte prosím, preto formu platby prevodom cez účet alebo online platba kartou.

 

  Druh dopravy Cena doručenia
Cena doručenia
     
a spôsob platby bez dobierky s dobierkou
SR GLS kuriér 3,90 € 5,00 €
  Zásielkovňa/Packeta Slovenská republika 3,15 € 4,25 €
       
ČR Zásielkovňa/Packeta Česká republika 4,10 € 5,20 €
  GLS kuriér 4,90 € 6,00 €
Ostatné krajiny EÚ GLS kuriér 5,90 €

 

Doprava zadarmo pri objednávkach nad 100€ na území Slovenskej republiky a 2450 CZK Českej republiky a ostatných krajín EÚ.

Ceny poštovného sú uvedené v € s DPH a platia iba pre odoslanie obyčajných zásielok a pri poslaní celej objednávky v jednej zásielke. Pri rozdelení objednávky a jej poslaní vo viacerých zásielkach môže byť celkové poštovné vyššie, o čom Vás budeme informovať emailom.

Objednávky podané v pracovné dni do 12:00 odosielame spravidla v rovnaký deň.
Objednávky podané neskôr odosielame nasledujúci pracovný deň.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz