Bonusový systém

Bonusový program predstavuje spôsob poďakovania za vaše nákupy v našom eshope. Pre verných a pravidelných zákazníkov ponúkame bonusový systém za realizované nákupy a ďalšiu aktivitu (registrácia, prihlásenie k odberu mailingu). Celková suma, ktorú vynaložíte na nákup našich produktov, bude automaticky prevedená na bodovú hodnotu a to v pomere 1 EUR = 1 WOWík (24,50CZK = 1 WOWík) Body môžu zbierať iba registrovaní zákazníci.

Ako môžem získať bonusové body - WOWíky?

Bonusové body, u nás Wowíky, získavate za každý uskutočnený a zaplatený nákup. Akonáhle zhromaždíte dostatok bonusových bodov, môžete ich uplatniť v rámci vášho ďalšieho nákupu. Inými slovami: čím viac nakupujete, tým väčšie zľavy môžete získať. Bonusové body sa vám pripočítajú až po uhradení objednávky a nie hneď po nákupe. Naopak po stornovaní alebo dobropisovaní faktúry (keď sa tovar vráti neprevzatý alebo ako vrátený) sa body odčítajú rovnakým vzorcom, ako sa pripísali. Body sa pripočítajú podľa vzorca 1 EUR /24,50CZK = 1 WOWík

Môžem získať bonusové body aj inak?

Áno môžete. Za vašu registráciu vás odmeníme 200 WOWíkmi.

Za prihlásenie k odberu noviniek máte od nás 100 WOWíkov.

V deň Vašich menín Vám pripíšeme 100 WOWíkov.

V deň Vašich narodenín Vám pripíšeme 100 WOWíkov.

Za zanechanie recenzie na zakúpený produkt od nás získate 25 WOWíkov. Tento spôsob môžete využiť až 10x na užívateľa, takže môžete získať celkovo až 250 Wowíkov za recenzie.

Ako môžem bonusové body uplatniť?

Vaše nazbierané body vám prinášajú zľavy. Stav vašich bodov môžete vidieť po prihlásení k svojmu zákazníckemu účtu. V košíku a na hlavnej stránke v hornej časti vidíte stav bonusových bodov s možnosťou ich použitia. Koeficient použitia bodov je 1 WOWík = 0,02€ / 0,49CZK.

Wowíky nie je možné uplatniť na už zľavnený produkt alebo zvýhodnené sety. Wowíky sa dajú uplatniť od minimálnej hodnoty objednávky 25€. Wowíky predstavujú formu zľavového kódu, a preto nie je možné ich uplatniť v objednávke, kde sa nachádzajú produkty značky Browxenna, Nanolash, Candledust a Temperance samostatne.

Kombinácia so zľavovými kupónmi

Na jednej objednávke nie je možné použiť body a zároveň uplatňovať zľavový kupón. Ak chcete uplatniť kupón, nebudete mať možnosť zlacniť objednávku použitím bodov a naopak. Použitý zľavový kupón ovplyvňuje celkovú čiastku objednávky a tým pádom aj celkový počet získaných bodov.

Prehľad bodov 

Prehľad počtu získaných WOWíkov je vždy dostupný zo stránky "Prihlásenie" a po kliknutí na "Môj účet" v pravom hornom rohu nášho e-shopu. Po prihlásení do vášho účtu sa dozviete bilanciu vašich bonus bodov na základe uskutočnených nákupov. Prosím, berte na vedomie, že počet vašich WOWíkov bude pripočítaný až po uhradení objednávky. Po každom uplatnení vašich bodov bude ich počet okamžite odpočítaný z vášho bonus účtu.

Čo keď si zakúpim produkt bez využitia bonusových bodov a rozhodnem sa ho vrátiť? Čo sa stane so získanými bodmi?

Keď vraciate zakúpený produkt, tak zároveň vraciate získané WOWíky. Vaša bodová bilancia bude prepočítaná späť na pôvodný stav pred týmto nákupom.

A čo platnosť mojich bodov?

Platnosť Vašich WOWíkov je obmedzená na 365 dní. Preto ich používajte v predstihu a často!

Ďalšie informácie

WOWíky nie sú menou a nemajú žiadnu skutočnú peňažnú hodnotu. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek zmeniť parametre programu, prípadne ho zrušiť. V prípade zneužitia programu alebo podvodu budú sankcie zahŕňať pozastavenie zákazníckeho práva na účasť v tomto programe. Pri výmene tovaru sa NEDAJÚ WOWíky uplatniť!

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz