Tím Wowbyme

 

Spoločnosť WOWBYME s.r.o. je distribútorom vysoko kvalitných produktov špecializujúcich sa na profesionálne predlžovanie a zahusťovanie mihalníc. Spoločnosť začala pôsobiť na európskom trhu v roku 2017 a odvtedy uspokojuje potreby tisícok spokojných spotrebiteľov. Skladom máme pre vás pripravený naozaj široký sortiment tej najvyššej kvality, ktorý je pripravený k okamžitému odoslaniu.

Začalo to myšlienkou a láskou ku krásnym a predĺženým mihalniciam. Pridali sme trošku húževnatosti, odhodlanosti, risku, kreativity, brainstormingu a komunikácie s dodávateľmi a hodín práce, kým sme prišli na trh s prvými produktami pod vlastnou značkou WOWBYME. Pri vyskladávaní, rozširovaní portfólia a ponuke produktov dbáme na spoľahlivých výrobcov a dodávateľov, zákaznícky servis, dostupnosť a taktiež cenu.

 

Ako to celé začalo....

Myšlienka a prvé produkty pod značkou No.1 lashes začali ešte v Prahe, kde som pracovala vo svojom vlastnom salóne na I.P.Pavlovej s rovnomenným názvom Salon NO.1. Život a osud ma však zaviedol späť na Slovensko a značku sme začali transformovať do NAOZAJSTNEJ značky s registráciou ochrannej známky pod názvom WOWBYME. Ako by to bolo včera keď sme sedeli na promenáde v Eurovey a brainstormovali, ranné slnko nám svietilo do notebooku a pili sme kávičku. Vtedy vznikol samotný názov a začal sa celý ten kolotoč. Výber dodávateľov, testovanie produktov, návrh loga, dizajnu obalov, prvé objednávky, nájdenie a založenie skladových priestorov, vývoj webovej stránky, komunikácia s IT, grafikom.....hodiny a hodiny práce...

 

 

Ako vznikol názov WOWBYME?

 

WOWBYME - wow by me z angl. - wow urobené mnou - áno, áno presne tak ako evokuje samotný anglický preklad " WOW vďaka mne samej" chceme, aby produkty Wowbyme boli spoľahlivé , praktické a cenovo dostupné produkty pre lashstylistky, začiatočníčky ako aj profesionálky, a aby si každá z vás našla svoju radu kvalitných produktov. Aby každá z vás mohla pracovať a robiť to čo ju baví v spolupráci s dobrými a spoľahlivými produktami. Produktami, ktoré spadajú pod regulácie EÚ, sú nezávadné, dizajnovo pekné, praktické, voňajú a sú cenovo dostupné. Takouto myšlienkou vznikla samotná značka a od roku 2017 sa touto myšlienkou stále riadime.

 

 

Kto sme?

 

 

 

Hana Oriško  

majiteľka, zakladateľka značky

lash and brow stylistka, majiteľka, ktorá miluje svoju prácu. Ambiciózna businessmanka, odborníčka na produkty, produktová manažérka, školiteľka, a v neposlednom rade koordinátorka všetkých.

  

        2022-12-24 21_50_56.799+0100

Daniela Ďurčanská

marketing and supply manager

správa webu, sourcing and vyjednávanie cien s dodávateľmi, grafický dizajn a všetko okolo marketingových akcií spoločnosti a organizovaní eventov

 

Andrej Oriško

Back office support

postarám sa o vaše faktúry, doručím, poskladám, opravím, premiestnim.

 

Kristína Novotná

Back office support

nachystám, vyskladním, krásne s láskou zabalím, odošlem, roztriedim, vykomunikujem, poradím

 


 

Martin Halmo

dvorný fotograf

http://www.martinhalmo.com/

 

Peter Nemček

SEO specialist

 

Matúš Čalkovský

web design

www.matuscalkovsky.com
 

 

 E-Corp

 http://www.ecorp.sk/kontakt.html

 

a mnoho iných, ktorý sa podieľajú na tom, čo poznáte teraz ako WOWBYME ;)

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz