BrowXenna® LamiPlex expresná laminácia

49,50 € 41,25 € bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
25.6.2024
Možnosti doručenia

Ošetrujúca súprava BrowXenna® LamiPlex expresná laminácia je inovatívny produkt určený na rýchlu lamináciu obočia a lifting mihalníc. Je špeciálne vyvinutý tak, aby vytváral a udržiaval požadovaný tvar obočia a mihalníc, pričom zväčšoval ich objem a súčasne podporoval obnovu.

Detailné informácie

Rýchle dodanie zaručené
Rýchle dodanie
už do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Najväčší slovenský eshop
Najväčší slovenský eshop
tisíce produktov SKLADOM
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne.

Podrobný popis

Absolútna novinka od ruskej značky profesionálnych produktov na starostlivosť o mihalnice a obočie.

Ošetrujúca súprava BrowXenna® LamiPlex expresná laminácia je inovatívny produkt určený na rýchlu lamináciu obočia a lifting mihalníc. Je špeciálne vyvinutý tak, aby vytváral a udržiaval požadovaný tvar obočia a mihalníc, pričom zväčšoval ich objem a súčasne podporoval obnovu.

 

Postup aplikácie laminácie so sadou LamiPlex

Príprava:

Vyčistite obočie pomocou šampónu BrowXenna® Deep Cleansing Foam Shampoo. Opláchnite vodou. Jemne prečešte obočie v požadovanom smere.

Úprava obočia:

Krok 1 Lift naneste rovnomerne na obočie pomocou syntetickej kefky alebo aplikačnej tyčinky. Upozorňujeme, že viditeľný zápach z roztoku Krok 1 Lift je normálny. Po odporúčanom čase aplikácie odstráňte Step 1 Lift z obočia suchým vatovým tampónom v smere rastu chĺpkov.

Čas aplikácie:

Pre husté, hrubé a sivé obočie: použite Krok 1 Lift tak, ako je. Odporúčaná doba aplikácie je 3-6 minút. Pre stredne husté vlasy: zmiešajte Step 1 Lift a P Plex Recovery v pomere od 4:1 do 1:1 v závislosti od stavu vlasov. Odporúčaná doba aplikácie je 5-7 minút. Pre pórovité, suché obočie: zmiešajte Step 1 Lift a P Plex Recovery v pomere 1:1. Odporúčaná doba aplikácie je 4-6 minút.

POZOR! Neodporúča sa vykonávať postup laminácie na vážne poškodené alebo nedávno zosvetlené obočie. Namiesto toho sa odporúča poskytnúť hĺbkovú starostlivosť pomocou vzorca P Plex Recovery.

Fixácia tvaru:

Naneste krok 2 Fix rovnomerne na všetky chĺpky. Jemne prečešte obočie a upravte chĺpky do požadovaného smeru a tvaru. Je dôležité nemeniť smer rastu vlasov o viac ako 45 stupňov od ich prirodzenej polohy. Odporúčaný čas aplikácie je rovnaký ako čas aplikácie pre Krok 1 Lift. Odstráňte zvyšky produktu pomocou navlhčeného vatového tampónu v smere rastu chĺpkov.

Farbenie obočia:

Zmiešajte 2,7% krémový aktivátor s farbivom na obočie Oxygen J2 BrowXenna® v pomere 1:1. Naneste pripravenú farbiacu zmes na obočie. Pridajte stabilizátor, aby ste zabránili stmavnutiu počas farbenia. Doba aplikácie: 5-7 minút. Farbivo odstráňte navlhčeným vatovým tampónom. Nechajte obočie zaschnúť.

Obnova a starostlivosť:

Naneste niekoľko kvapiek roztoku P (Plex Recovery) a rovnomerne ho rozotrite na chĺpky obočia. Roztok nezmývajte 24 hodín.

Odporúčania domácej starostlivosti:

Vyhnite sa kúpaniu, saune a opaľovaniu 24 hodín po ošetrení. Ošetrenie BrowXenna® SPA White and Green Mask používajte dvakrát týždenne. Aplikujte BOTEX-X alebo BOTEX-X koncentrát s ceramidmi BrowXenna® denne.

 

Postup aplikácie lash liftingu so sadou LamiPlex

Príprava:

Vyčistite mihalnice pomocou BrowXenna® Čistiaca pena. Opláchnite vodou. Pripevnite natáčku na lashlifting požadovanej veľkosti na horné viečko. Opatrne rozmiestnite a zaistite mihalnice na natáčke pomocou lepidla na lashlifting.

 

Lifting mihalníc:

Naneste roztok Step 1 Lift na oblasť natočenia mihalníc, ponechajte medzeru 0,5-1 mm od korienkov mihalníc. Upozorňujeme, že viditeľný zápach z roztoku Krok 1 Lift je normálny. Po odporúčanom čase pôsobenia roztok jemne odstráňte z mihalníc pomocou vlhkého vatového tampónu.

 

Čas aplikácie:

Pre husté a hrubé mihalnice: Použite krok 1 Lift tak, ako je. Doba pôsobenia je 3-6 minút. Pre mihalnice strednej hrúbky, prirodzené a lesklé: Zmiešajte roztok Step 1 Lift a P Plex Recovery v pomere 4:1 až 1:1 v závislosti od stavu mihalníc. Doba pôsobenia je 4-6 minút. Pre porézne mihalnice, ktoré prešli predchádzajúcim chemickým ošetrením: Zmiešajte roztok Step 1 Lift a P Plex Recovery v pomere 1:1. Doba pôsobenia 3-6 minút.

Pozor!  P Plex Recovery spomaľuje proces zmeny štruktúry vlasov, čím sa predlžuje doba pôsobenia.

 

Fixácia mihalníc:

Roztok Step 2 Fix naneste rovnomerne na oblasť natočenia mihalníc. Čas aplikácie: rovnaký ako čas aplikácie roztoku Step 1 Lift. Navlhčeným vatovým tampónom odstráňte zvyšky v smere rastu chĺpkov.

 

Farbenie mihalníc:

Zmiešajte 2,7% krémový aktivátor s farbivom na mihalnice Oxygen J2 BrowXenna® v pomere 1:1. Naneste zmes farbiva na mihalnice. Doba aplikácie: 5-7 minút. Farbivo odstráňte navlhčeným vatovým tampónom.

 

Starostlivosť a obnova: Naneste niekoľko kvapiek roztoku P (Plex Recovery) a rovnomerne ho rozotrite po mihalniciach. Roztok nezmývajte 24 hodín.

 

Odporúčania pre domácu starostlivosť: Vyhnite sa návšteve sáun, parných kúpeľov a solárií do 24 hodín po procedúre. Je dôležité zabrániť akémukoľvek mechanickému narušeniu natočenia mihalníc, preto sa odporúča prvý deň spať na chrbte. Aplikujte BOTEX-X alebo BrowXenna® koncentrát BOTEX-X obohatený o ceramidy denne. P Plex Recovery je unikátna receptúra určená na obnovu a ochranu mihalníc a obočia počas a po chemických procedúrach. Aktívne obnovuje vnútornú štruktúru vlasu, dodáva pružnosť a pružnosť. Tiež robí vlasy hustejšími, hladšími, ovládateľnejšími a lesklejšími. Tento produkt má kumulatívny účinok. Znižuje agresívne účinky chemických postupov, ako sú

Tónovanie: Zmiešajte s akýmkoľvek farbivom na obočie a mihalnice v pomere 8:1.

Bielenie: Zmiešajte ho so zosvetľovacím prostriedkom v pomere 8:1. 

 

LamiPlex Recovery vytvára ochrannú membránu a obnovuje keratínovú štruktúru.

 POZOR! Len na profesionálne použitie. Uchovávajte mimo dosahu detí. Zabráňte kontaktu s očami a sliznicami. V prípade zasiahnutia očí dôkladne vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc.

 

 

 

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
5
DP Avatar autora | 21.12.2023
Niekde som nenašla koľko ml má laminacia.
Avatar autora Daniela Ďurčanská (Administrátor) 22.12.2023
Balenie je 3x10ml ;)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz