Zaregistrujte sa, začnite nakupovať a zbierajte WOWíky pre uplatnenie si zliav!

BrowXenna® Štartovací box 24 dielny

119 € –16 %
browxenna startovací box 24 dielny 1
119 € –16 % 99 € 82,50 € bez DPH
Skladom (4 ks)
Možnosti doručenia

Počet ks v balení - 24ks

Zvýhodnený štartovací set na farbenie obočia

 

BrowXenna® henna v mini vrecúšku 1 g.

Najobľúbenejšie odtiene!

Brunetka č. 101, Brunetka č. 102, Bruneta č. 106, Bruneta č. 107 Blondínka č. 202, Blondínka č. 203, Blondínka č. 205

Oxygen J2 farbivo v 5 ml mini-skúmavkách a krémový aktivátor

Minerálne riedidlo na hennu BrowXenna® 30 ml.

BrowXenna® Dvojfázové tonikum na zmývanie henny 30 ml.

BrowXenna® Hĺbkovo čistiaci šampón pena 30 ml Pravítko na obočie

BrowXenna® Niť BrowXenna®

Mapingová niť BrowXenna®

Kontúrovacia biela pasta na obočie

Pinzeta BrowXenna® so skosenou špičkou

BrowXenna® Brow Brush #2

Sklenený pohár BrowXenna® na miešanie henny/farbiva

Ceruzka na obočie BrowXenna® nevyžaduje ostrenie

Jednostranná kozmetická čepeľ BrowXenna®

 

Detailné informácie

Rýchle dodanie zaručené
Rýchle dodanie
už do 24 hodín
Darček zdarma
Darček zdarma
Ku každej objednávke
Najväčší slovenský eshop
Najväčší slovenský eshop
tisíce produktov SKLADOM
Rýchla komunikácia
Rýchla komunikácia
Sme tu pre vás denne.

Podrobný popis

BrowXenna® Štartovací box henna na obočie

Ste začiatočník v profesii Brow Artist a neviete, aké produkty potrebujete, aby ste mohli začať? BROW BOX BrowXenna® už má všetko, čo potrebujete! S touto štartovaciu sadou sa naučíte, ako robiť hennu a postup farbenia: správne pripraviť pokožku na farbenie, mapping a predkreslenie, miešať a aplikovať farbu, miešať odtiene farby. Začnite s prémiovými materiálmi BrowXenna®!

Kto potrebuje BROW BOX BrowXenna®?

Brow artisti - začiatočníci

Všetko pre dokonalý postup farbenia v jednej sade. Nemusíte premýšľať, čo kúpiť a kde získať materiály – všetko sme už urobili za vás.

 

Školiteky úpravy obočia ?

Poskytnite študentom tréningový BROW BOX BrowXenna®, ktorý im umožní ľahký štart v ich novej profesii.

 

Browartisti, ktorí ešte nepoznajú produkty BrowXenna®

Chceli ste už dlho vyskúšať BrowXenna®? BROW BOX je perfektným riešením! Najobľúbenejšie odtiene henny BrowXenna®, legendárne farbivo Oxygen J2 a ďalšie materiály od najznámejšej značky obočia. Pre tých, ktorí si chcú urobiť vlastné farbenie obočia doma. Chcete experimentovať a nájsť ideálne farbivo a odtieň za prijateľnú cenu? BROW BOX BrowXenna® je presne to, čo potrebujete! Vyskúšajte rôzne zmesi a techniky farbenia a získajte dokonalý výsledok.

 

1. BrowXenna® henna v mini vrecúšku 1 g.

Najobľúbenejšie odtiene!

#101 Neutrálna hnedá «Neutral Brown» je vhodný na farbenie obočia svetlohnedých dievčat. Teplý hnedý odtieň je dobre odhalený na svetlých vlasoch, takže je vhodný pre pšeničné blondínky a ryšavky.

#102 Studená káva «Cold Coffee» je vhodná pre hnedovlasé ženy so studeným odtieňom vlasov. Vyzerá perfektne na dievčatách s tmavými vlasmi a hnedými očami. Pre blondínky sa používa opatrne.

#106 Dust Brown Hlboký a jemný taupe odtieň. Farba akoby jemne zaprášená vytvára zamatový tón. Vhodné pre všetky svetlé alebo tmavé blond vlasy.

#107 Temná Zem Nasýtený tmavohnedý odtieň. Jedna z najtmavších farieb v palete. Vhodné pre hnedé a tmavé blond odtiene vlasov, zvýrazní hnedé oči.

#202 Svetlá blondínka Odtieň «Light Blonde» je vhodný pre svetlé blondínky a dievčatá s olivovým odtieňom pleti. Vo svojej čistej forme môže odtieň poskytnúť ľahký zákal alebo vyzerať priehľadne na koži.

#203 Svetlý gaštan Odtieň «Light Chestnut» je vhodný pre blondínky s medovými a zlatými odtieňmi vlasov, ako aj pre hnedovlasé ženy so svetločerveným odtieňom vlasov.

#205 Tmavá blondínka «Dark Blonde» je jedným z najobľúbenejších odtieňov v palete. Vhodné pre popolavé blondínky, tmavé blond dievčatá, ako aj pre majiteľov slovanských a európskych typov vzhľadu.

 

2. Oxygen J2 farby

• Mini skúmavky 5 ml

Čierna 2.07

Grafit 3.11

Hnedá 5,67

Teplý orech 6,42

• Číre riedidlo odtieňov

• Aktivátor krému 2,7 %

S Oxygen J2 môžete získať dlhotrvajúci ako aj vzdušný efekt farbenia. Jedinečný krémový riedič vám dáva možnosť vytvoriť ďalších 1000+ nových odtieňov. Farba vydrží na pokožke asi 5 dní a na vlasoch až 4 týždne. Obsahuje zložky starostlivosti o pleť.

 

3. Minerálny roztok na miešanie henny, BrowXenna® 30 ml

BrowXenna® Minerálny roztok na miešanie henny je vyvinutý špeciálne na miešanie s hennou na obočie BrowXenna®. Jedinečné zloženie minerálneho roztoku podporuje kvalitnú a bezpečnú interakciu s hennou BrowXenna® na obočie a predlžuje trvácnosť tónovania. Minerálny roztok na miešanie henny, BrowXenna® neobsahuje nečistoty, prísady a ťažké kovy.

 

4. Dvojfázové tonikum na zmývanie henny,

BrowXenna® 30 ml Dvojfázové tonikum na zmývanie henny je vytvorené špeciálne pre fixáciu farby. BrowXenna® Tonic jemne odstraňuje zaschnuté vrstvy henny bez vymývania farby z vlasov a pokožky. Mäkké zloženie a ľahký hydratačný účinok umožňujú toniku správne dokončiť tónovanie bez ohľadu na zložitosť a typ pleti. Tonikum účinne neutralizuje účinok čistiacich prostriedkov a obnovuje prirodzenú ph-rovnováhu pokožky.

 

5. Šampón-pena na hĺbkové čistenie obočia, BrowXenna® 30 ml

Šampón-pena na hĺbkové čistenie obočia jemne a do hĺbky čistí obočie, mihalnice a odmasťuje povrch pokožky pred farbením. Šampón-pena pôsobí ako ľahký peeling: jemne odstraňuje odumreté čiastočky pokožky, čím prispieva k lepšej fixácii farby. Šťava z listov aloe hydratuje pokožku a stimuluje rast obočia a mihalníc. 6. Pravítko na obočie, BrowXenna® Pravítko na obočie BrowXenna® pomáha vytvárať harmonický tvar obočia pre začiatočníkov aj skúsených umelcov. Pravítko je vyrobené z mäkkého plastu, čo uľahčuje proces vytvárania tvaru. Pravítko má dve meracie stupnice, ktoré začínajú od stredu. To umožňuje pracovať s dvoma obočiami naraz, čím sa dosiahne jedinečná symetria.

6. Pravítko na obočie, BrowXenna®
Pravítko na obočie BrowXenna® pomáha vytvárať harmonický tvar obočia pre začiatočníkov aj skúsených umelcov. Pravítko je vyrobené z mäkkého plastu, čo uľahčuje proces vytvárania tvaru. Pravítko má dve meracie stupnice, ktoré začínajú od stredu. To umožňuje pracovať s dvoma obočiami naraz, čím sa dosiahne jedinečná symetria.
 
7. Mapingová niť, BrowXenna®
Profesionálna antibakteriálna niť BrowXenna® na mapping obočia, tváre a tela vám umožňuje rýchlo, bezbolestne a efektívne odstrániť nežiaduce chĺpky. Špeciálna technika točenia pomáha pri práci s tvrdými a hustými vlasmi, zatiaľ čo optimálna štruktúra vlákna zaisťuje dokonalý a hladký sklz po pokožke. Tento behúň nepoškodzuje pokožku a umožňuje zachytiť veľmi krátke, zavŕtané a poškodené chĺpky.
 
8. Kontúrovacia biela pasta na obočie, BrowXenna®
Kontúrovacia biela pasta na obočie BrowXenna® je nepostrádateľným nástrojom pri kreslení náčrtu tvaru obočia pred farbením. Umožňuje vybudovať dokonalú symetriu obočia. Zabraňuje šíreniu farbiacej kompozície počas procesu farbenia, čím chráni pokožku, ktorá by sa nemala farbiť. Biela pasta má hustú, nemastnú krémovú konzistenciu. Ľahko sa nanáša na pokožku bez toho, aby ju zaťažoval alebo napínal, vhodný pre všetky typy pleti.
 
9. Pinzeta na obočie skosená, BrowXenna®
Vysokokvalitný materiál a špeciálny tvar umožňujú pinzetám vybrať aj tie "najodolnejšie" chĺpky.
 
10. Štetec superjemný, BrowXenna® Brush superfine,
BrowXenna® je uhlová kefa s elastickými umelými štetinami a dokáže ľahko nakresliť presnú líniu a jemné chĺpky. Tento štetec je ideálny na prácu s úzkym obočím
 
11. Kontúrovacia ceruzka BrowXenna®
Profesionálna vodeodolná ceruzka na obočie Contour Wrap Brow Pencil Lena Levi dodá obočiu dokonalý tvar. Zaručuje jemné miešanie, jednoduchú aplikáciu a ohromujúcu sýtosť farieb. Ceruzka Lena Levi sa vyrába v špeciálnom papierovom obale, ktorý uľahčuje brúsenie ceruzky aj bez strúhadla. Vďaka tomu je použitie ceruzky neuveriteľne pohodlné.
 
12. Jednostranná kozmetická čepeľ, BrowXenna®
Žiletka na brúsenie ceruziek BrowXenna® vám umožňuje tvarovať ceruzku s dokonalými skoseniami, aby ste mohli efektívne sledovať prirodzené chĺpky v obočí. Čepeľ BrowXenna® je vyrobená zo super pevnej nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa pri práci s ceruzkou nekrúti. Je zaostrený iba na jednej strane a na druhej strane je zahustený. Nebudete sa musieť dotýkať ostrého povrchu, vďaka čomu je práca s ním pohodlná a úplne bezpečná. 13. Sklenený pohár na miešanie henny/farbiva, BrowXenna® Elegantný pohárik na miešanie farbív pomáha majstrovi pri farbení obočia a mihalníc. Je to nádherná dekorácia vášho pracoviska. Pohár je vyrobený z priehľadného tvrdeného skla, ľahko sa čistí a dá sa použiť neobmedzene veľa krát. Prehĺbenie na základni vám umožňuje použiť ho ako dodatočný povrch na miešanie odtieňov.
 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz